Petite Maison De Vacance 2 Chambres

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Deze 40 m² Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy biedt plaats aan maximaal 4 gasten en bevindt zich op een locatie aan het strand op afstand van 3 km van bezienswaardigheden als eglise Notre-Dame de Cricqueville-en-Bessin. De 2-slaapkamer villa biedt mogelijkheden om wandelen en vissen in de omgeving, binnen 10 minuten rjden van Pointe du Hoc Ranger Memorial.

    Het hart van Grandcamp-Maisy kan worden bereikt in 10 minuten lopen van het vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals het Museum des Rangers liggen binnen minder dan 1 km hier vandaan. Manoir de l'Hermerel is binnen 15 minuten rjden van de gesitueerde in Grandcamp-Maisy Petite Maison De Vacance 2 Chambres gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Duitse militaire kerkhof van La Cambe, gelegen 6 km verderop.

    De 1-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een droger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Een complete keuken van Petite Maison De Vacance 2 Chambres is uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Gasten kunnen dineren in Restaurant La Trinquette, dat op loopafstand van circa 5 minuten ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 17:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy

    De 1-badkamer accommodatie beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een droger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Strand foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy In de buurt foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Toiletten foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Strand foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Buitenkant foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Bedden foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Voorzieningen foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Keuken foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Keuken foto Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy Bedden foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in de villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Petite Maison De Vacance 2 Chambres?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Petite Maison De Vacance 2 Chambres.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Petite Maison De Vacance 2 Chambres?
      Gasten van Petite Maison De Vacance 2 Chambres kunnen onder andere het Duitse militaire kerkhof van La Cambe (6 km), Pointe du Hoc Ranger Memorial 4) en Manoir de l'Hermerel 2) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Petite Maison De Vacance 2 Chambres Grandcamp-Maisy